HURRIYA TRIBE
 
web

Hurriya je taneční skupina, kterou v roce 2010 založila Afsana spolu s tanečnicí a kamarádkou Lucillou (ta nyní žije v Německu). Pod vedením Afsany se skupina zaměřila na American Tribal Style® a vypracovala se na jednu z nejlepších tanečních skupin u nás. Objednejte si vystoupení skupiny Hurriya pro vaši firemní či soukromou akci. 

PROJEKTY

 

STUDIO TLUKOT
 
web

Taneční a pohybové studio Tlukot je nově vzniklé studio v samém srdci Brna. Afsana toto studio vlastní spolu s lektorkou Janou Šedivou a proto můžete kromě kurzů bříšních tanců navštívit i kurzy Tai-či. 

BRNĚNSKÉ TRIBALOVÉ VEČERY
 
web

Brněnské tribalové večery jsou dílem tří členek skupiny Hurriya - Afsany, Katky a Elišky. Vznikly s cílem propojit brněnskou tribalovou scénu, a to převážně studentky, a poskynout možnost výměny zkušeností a bezpečný prostor pro vystupování a trénink vystupovacích dovedností. BTV jsou určené pouze a jenom tribal tanečnicím z Brna a okolí, ale budeme rády, když se naší myšlenkou inspirujete a založíte své vlastní večery ve vašem městě. 

ČESKÝ TRIBAL SLET
 
video

České tribal slety jsou společným projektem tanečnic Martiny Viewegové, Lady Stanii a Afsany. Slety jsou každoroční festivaly určené pro českou tribal komunity a jejich cílem je taneční vzdělávání, přehlídka současné tribal scény a navázání kontaktů mezi českými tribal kmeny i sólistkami. Doposud se uskutečnily dva ročníky - první v Praze a druhý v Brně. 

ZILL DRILLS
 
web

Činelkové drily jsou krátká videa na Youtube, která jsou určená vám, studentkám, pro pravidelný trénink hry na činelky. Najdete v nich různé prvky, krátké kombinace i ATS® a především různé rytmy. Třeba právě Vám pomohou udržet si motivaci a činelky se pro Vás stanou opravdovým potěšením. 

 

Neváhejte si napsat o drill video na přání ;-)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now