Kdo je Lenka

Lenka je přední česká tanečnice z Brna. Publikum oceňuje zejména energičnost jejích vystoupení, cit pro rytmus i interpretaci hudby a precizní techniku snoubící se s elegancí. Studentky ji vyhledávají pro její svědomitý přístup, hluboké znalosti orientálního tance a lektorské dovednosti podepřené pedagogickým vzděláním. 

Lenka je hrdou studentkou Salimpour School of Belly Dance v Kalifornii, kam pravidelně jezdí a vzdělává se pod dohledem své mentorky - Suhaily Salimpour. Na své cestě za finální pátou úrovní studia zatím dosáhla stupně 3 pro formát Suhaila  i Jamila

Kromě klasického orientálního tance se věnuje také American Tribal Style® (ATS®), který již několik let vyučuje. Je uměleckou vedoucí profesionální taneční skupiny Hurriya, která se věnuje právě tomuto jedinečnému stylu. 

 

Kromě výuky a vedení skupiny se věnuje nejrůznějším projektům, jež mají za cíl propojit taneční komunitu nejen v Brně ale i v celé České republice (více v sekci Projekty). Jezdí často do zahraničí za vzděláním i vystupovat, a velice ráda také spolupracuje s ostatními tanečnicemi i hudebníky.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now